Wimbledon. Koniec deblowych zmagań dla Magdaleny Fręch

/ Bartosz Bieńkowski , źródło: własne, foto: Andrzej Szkocki

Magdalena Fręch wczoraj zakończyła zmagania na tegorocznym Wimbledonie w grze pojedynczej, a dziś taka sama sytuacja dotknęła ją w grze podwójnej. Polka i Beatriz Haddad Maia zdecydowanie przegrały w 1/8 finału turnieju deblowego.

Twórz z nami najlepszy magazyn tenisowy, zostań patronem Tenisklubu: https://patronite.pl/Tenisklub!

Fręch i Haddad Maia nie mogą zaliczyć tego spotkania do udanych w nawet najmniejszym stopniu. Niestety praktycznie od samego początku do końca meczu zostały zdominowane przez kapitalnie dysponowane rywalki. Przewaga przeciwniczek dotyczyła praktycznie każdego elementu. Wprawdzie Polka i Brazylijka ambitnie walczyły do końca, jednak na niewiele to się zdało.

Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Melichar-Martinez i Perez 6:1, 6:1. Cały mecz trwał niecałą godzinę. Dzięki temu Amerykanka i Australijka awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej. W nim zmierzą się z rozstawionymi z „dwójką” Czeszkami, Barborą Krejcikovą i Kateriną Siniakovą.


Wyniki

1/8 finału gry podwójnej:

Nicole Melichar-Martinez, Ellen Perez (USA, Australia) – Magdalena Fręch, Beatriz Haddad Maia (Polska, Brazylia) 6:1, 6:1