Wracamy do normalności

/ Redakcja , źródło: KT Break, foto: KT Break

Poznaliśmy rozstrzygnięcie w turnieju gry pojedynczej kobiet Gpw 9design CUP rangi 3. Na kortach Klubu Tenisowego Break nie brakowało wspaniałych widowisk pełnych sportowych emocji.

Główną nagrodą w 9design CUP był piękny obraz autorstwa Iriny Vilim namalowany specjalnie z okazji turnieju. Jego szczęśliwą właścicielką została Joanna Neumann de Spallart, która w pięknym stylu i po bardzo zaciętym meczu 7:6 (8:6) pokonała  w finale walczącą jak lwicę Magdę Kotulską.

Na trzecim miejscu podium stanęły Magda Ptak, która miała wymagające przeciwniczki już od pierwszej rundy, oraz Sylwia Wilk, która po świetnej grze wyeliminowała z turnieju drugą rozstawioną. Wszystkie Panie miały możliwość skorzystania z profesjonalnej rozgrzewki podczas zajęć z Da Vaj Tu.

Gratulacje  dla wszystkich zawodniczek i ogromne podziękowania dla  9design za przepiękne nagrody.