Współtwórz magazyn „Tenisklub” razem z nami!

/ Redakcja , źródło: własne, foto: własne

Ruszamy z unikatową akcją przebudowy tworzonych przez naszą redakcję tenisowych mediów. Planujemy zrobić to dla Was i razem z Wami – naszymi odbiorcami i miłośnikami tenisa.

Przez ostatnie 17 lat udało nam się stworzyć magazyn papierowy, portal tenisowy, prężnie działające media społecznościowe i audycję radiową pod wspólną marką „Tenisklub.pl”.

Dzisiejszy świat mediów zmienia się dynamicznie, a my chcemy dostarczać Wam nieustająco najciekawsze i najlepsze materiały. Idziemy więc krok dalej.

Z Waszą pomocą zamierzamy podnieść jakość naszych materiałów, dołożyć nowe elementy i przede wszystkim zachować to co najcenniejsze w naszej pracy, czyli wysokie kompetencje i fachowość oraz niezależność od jakichkolwiek wpływów zewnętrznych.

Możecie nas w tym wesprzeć dzięki temu, że marka „TENISKLUB” znalazła się na platformie Patronite.pl.

Zajrzyjcie tu: www.patronite.pl/tenisklub i zostańcie naszym Patronem, a my odwdzięczymy się nowymi, ciekawymi materiałami i wieloma korzyściami dla naszych partnerów-Patronów.

Każde wsparcie będzie dla nas dowodem, że warto tworzyć fachowy kontent w obszarze tenisowym. Zajrzyj na nasz profil na Patronite.pl i zdecyduj czy i w jakiej wysokości chciałbyś nas wesprzeć.

Czekamy na Was! Na Wasze wsparcie, ale też na Wasze uwagi i sugestie. I już bierzemy się do pracy, bo tej przy Idze Świątek&Co nie brakuje.

Adam Romer

Redaktor naczelny magazynu „Tenisklub”