WTA. Najlepsze zagrania Świątek w 2021 roku

/ Szymon Adamski , źródło: własne / WTA, foto: AFP

Dla Igi Świątek miniony sezon to nie tylko zwycięstwa nad czołowymi zawodniczkami i wygrane turnieje w Adelajdzie i Rzymie, ale też mnóstwo widowiskowych uderzeń, cieszących oczy kibiców. Na stronie WTA właśnie pojawiła się kompilacja jej najlepszych zagrań z ostatnich miesięcy. Miło powspominać. 

Sześciominutowy filmik to bardzo ciekawa pamiątka z zakończonego sezonu. Przyznajemy się, że o niektórych efektownych akcjach Świątek zdążyliśmy zapomnieć, z kolei o innych pamiętaliśmy bardzo dobrze, ale i tak przyjemnie było je zobaczyć raz jeszcze. W zestawieniu znalazły się m.in. uderzenia z pojedynków przeciwko Ashleigh Barty czy Barborze Krejczikovej.

Film znajdziecie TUTAJ.

Pozostaje mieć nadzieję, że w nadchodzącym sezonie Świątek utrzyma miejsce w ścisłej światowej czołówce i czekać nas będą kolejne fascynujące mecze z jej udziałem. Przypomnijmy, że Polka rozpocznie sezon w Adelajdzie, od turnieju WTA 500. Zmagania ruszą już 3 stycznia.

Oprócz Polki udział w turnieju planują Ashleigh Barty, Garbine Muguruza oraz Aryna Sabałenka. W kolejnym tygodniu Świątek zgłoszona jest do zawodów tej samej rangi w Sydney, a 17 stycznia rusza impreza docelowa, czyli Australian Open.