Wyczynowe Ferie Tenisowe 2020 w Tenis Kozerki

/ Redakcja , źródło: Materiał promocyjny, foto: Akademia Tenisowa Tenis Kozerki

W czasie ferii województwa mazowieckiego na obiektach Akademii Tenisowej Tenis Kozerki, mieszczącej się w Kozerkach koło Grodziska Mazowieckiego odbędzie się zgrupowanie zawodników wyczynowych, którzy chcieliby pod okiem najlepszych trenerów sprawdzić i poprawić swoje umiejętności, tenisowe i motoryczne.

Zawodnicy będą mieli do dyspozycji zespół profesjonalnych trenerów (kadra trenerska dostępna jest na stronie www.CentralnyKlubTenisowy.pl/trenerzy/), dwie maszyny do wyrzucania piłek, airtrack, ścieżkę lekkoatletyczną, dużo wyczynowego sprzętu, 6 kortów w ciepłej hali – 150C (4 mączka i 2 twarde).

Dostępne są dwa turnusy: turnus I: 10-14.02.2020 oraz turnus II: 17-21.02.2020.

Treningi przeznaczone dla zawodników i zawodniczek  z rocznika 2003 – 2008, wyczynowo uprawiających tenisa, startujący w turniejach, posiadających ranking PZT. W przypadku nie zebrania minimalnej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć. W pakiecie zajęcia sportowe i wyżywienie  (obiad 2-daniowy przygotowywany na miejscu  z uwzględnieniem diety dla sportowców, podwieczorek oraz powysiłkowe uzupełnienie białka i węglowodanów na bazie naturalnych składników, ponadto 1,5l naturalnego izotoniku).

Koszt pakietu na osobę wynosi 1350 PLN/ 5 dni.

Istnieje możliwość transportu z W-wy (mikrobus), płatne dodatkowo 250 PLN/5 dni/os. (opcja transportu z W-wy w tej cenie – przy minimum 6 osobach).

Możliwa jest również opcja wykupienia ferii wyczynowych z noclegiem na terenie Akademii. Zakwaterowanie w domkach campusu szkolnego lub w szkole: zakwaterowanie ze śniadaniem i kolacją 400 zł / 4 noce  (przyjazd w poniedziałek na zajęcia, wyjazd w piątek po zajęciach).

Szczegółowy plan zajęć wyczynowych oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Akademii: www.teniskozerki.pl/index.php/wyczynowe-ferie-tenisowe

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zeszłorocznej edycji Wyczynowych Ferii Tenisowych.

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki to nowy projekt, którego celem jest wprowadzenie Polski i polskich tenisistów do grona najlepszych zawodników tej dyscypliny na świecie. Inicjatywa ta narodziła się z pasji do tenisa  i przekonania, iż tenis to piękny i mądry sport, dlatego należy go uprawiać. Jest sportem dla wszystkich  – dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych a także dla osób starszych.

Stwarzając odpowiednie warunki dla wyczynowego uprawiania tenisa –  infrastruktura i wyposażenie, kadra, wiedza i kompetencje oraz kontakty  międzynarodowe i wymiana doświadczeń – wpływamy na to, ilu młodych ludzi sięgnie po najwyższe laury w tym sporcie.

Rozumiejąc naszą misję dokładamy wszelkich starań, aby pasją tenisową zarazić  jak największą ilość dzieci, pozwalając im na realizację sportowych marzeń. Staramy się, aby jak najwięcej młodych zawodników kontynuowało z sukcesem  swoją karierę zawodniczą w życiu dorosłym.

Naszą wizją jest stać się centrum kompetencyjnym tenisa w Polsce, a misją, aby zapewnić dzieciom i młodzieży najlepszą infrastrukturę sportową i szkolną  oraz mistrzowski poziom treningu w koordynacji z edukacją, w efekcie których Akademia Tenisowa Tenis Kozerki stanie się znaną i uznaną kuźnią talentów dla wielu pokoleń najlepszych tenisistów świata.

www.teniskozerki.pl