Wygrywaj nawet stracone piłki w butach tenisowych COURT FF NOVAK

/ bchmielewski , źródło: Materiał sponsorowany, foto:

ASICS odsłania najnowszą edycję swojego ikonicznego buta tenisowego – COURT FF™ NOVAK. Łącząc najlepszą szybkość oraz stabilność, przełomowy but tenisowy COURT FF™ NOVAK czerpie korzyści z merytorycznego oraz designerskiego wkładu 15-krotnego zwycięzcy turniejów Wielkiego Szlema oraz Globalnego Ambasadora Obuwia ASICS, jakim jest Novak Djokovic.

Nowy but został zaprojektowany w taki sposób, aby zaoferować większą elastyczność w okolicy śródstopia, łącząc w sobie szybkość i stabilność. Został on stworzony w ścisłej współpracy z Novakiem Djokovicem, dzięki czemu posiada wszelkie specyfikacje techniczne oraz spełnia wymagania tenisisty numer jeden na świecie.

Przed nadchodzącym turniejem French Open, podczas którego Novak Djokovic zagra w COURT FF, powiedział: „Mój styl gry jest ekstremalnie wymagający fizycznie, przez co niezwykle ważnym jest dla mnie but, który się w niego wpisze. Dla mnie, technologia obuwia ASICS jest najlepsza. But tenisowy COURT FF™ NOVAK odnalazł perfekcyjny balans między szybkością i stabilnością, niezbędny dla każdego zawodnika. Jestem podekscytowany na myśl o ostatecznym przetestowaniu ich na kortach Roland Garros.

Model COURT FF™ NOVAK nawiązuje do popularnej, pierwszej wersji buta, wykorzystując innowacje, dzięki którym nagłe zmiany kierunku przychodzą bez wysiłku, a zawodnik może grać w płynnym, ale także niezwykle dynamicznym stylu.

Główne elementy:
 SZYBKOŚĆ: Konstrukcja buta została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu efektywności ruchów zawodnika, przez co czas kontaktu buta z podłożem podczas ruchów skrętnych jest o 5,6% krótszy niż w poprzednim modelu.
 STABILNOŚĆ: Oprócz śródstopia, but ten jest szerszy również w okolicach pięty, co w połączeniu z bardziej zaokrągloną krawędzią całej podeszwy zewnętrznej, zapewnia lepszy, całościowy kontakt z podłożem.
 ELASTYCZNOŚĆ: Powiększony mostek w okolicy śródstopia umożliwia większą elastyczność na całym obszarze. Złożony z podeszwy środkowej ASICS FLYTEFOAM™ oraz technologii TWISTRUSS™, podzielony Trusstic wspiera zarówno sprinty do przodu, jak również ruchy skrętne, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu sztywności na potrzeby zachowania stabilności.
 DOPASOWANIE: Cholewka z poliuretanowego mesh-u łączy w sobie ulepszoną konstrukcję MONO-SOCK™ oraz usztywniony zapiętek, zapewniając mocne i trwałe dopasowanie.

Tomoichiro Ozaki, Global Footwear Designer ASICS powiedział: “Novak przesuwa swoje granice zarówno na korcie, jak również poza nim, poświęcając wszystko osiągnięciu i utrzymaniu pozycji numer jeden w światowym tenisie. W związku z tym musieliśmy przyjąć takie samo, wymagające nastawienie mentalne podczas procesu projektowania, aby wyprodukować buta tenisowego, który spełni jego wymagania.
COURT FF™ NOVAK posiada wszystko, czego mógł potrzebować i jesteśmy niesłychanie dumni z możliwości tak bliskiej współpracy przy tworzeniu tego super-nowoczesnego buta tenisowego.

COURT FF™ dostępny jest na www.sterfatenisa.com.pl, a w wersji NOVAK na www.asics.pl.


Wyniki

NULL