Wylicytuj sukienkę Igi Świątek!

/ Redakcja , źródło: własne, foto: AFP

Nie lada gratka dla fanek Igi Świątek! Polska tenisistka przekazała swoją sukienkę na rzecz walczącego o powrót do zdrowia Maćka Kulińskiego. W licytacji można wziąć udział poprzez facebookową grupę „Licytacje Pełne Mocy”.

Maciek Kuliński ma 23 lata. To pełen życia, pogodny chłopak, pasjonujący się podróżowaniem i sportem. Niestety, tragiczny wypadek, w którym został porażony prądem, zmienił jego życie o 180 stopni. Stracił oba przedramiona i złamał kręgosłup. Przed nim mozolna walka o powrót do zdrowia. Jest szansa, aby Maciek otrzymał protezy, które będą dla niego namiastką rąk – na to jednak potrzeba ogromnych pieniędzy.

Akcję zbierania funduszy na pomoc dla Maćka wsparła Iga Świątek i przekazała na licytację swoją tenisową sukienkę. W tym modelu mogliśmy obserwować Polkę podczas tegorocznych występów w Australian Open i  Montereux – pokazowym turnieju, w którym nasza tenisistka wzięła udział po ponad 4-miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Sukienkę można wylicytować do 13.09.2020 do godz. 20:00 na facebookowej grupie „Licytacje Pełne Mocy” pod tym linkiem: https://www.facebook.com/groups/441935313155724/permalink/602967843719136/?notif_id=1599398050419029&notif_t=group_post_approved&ref=notif.

Oprócz tego prowadzona jest szeroka zbiórka na portalu siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/maciej-kulinski, a także wiele charytatywnych wydarzeń, o których więcej można poczytać tutaj: https://www.facebook.com/PodajRekeMackowi

Fani i fanki tenisa, podacie rękę Maćkowi? Liczymy na Was!