Zagraj w Mistrzostwach Polski Trenerów

/ Adam Romer , źródło: Materiał partnerski, foto:

MISTRZOSTWA POLSKI TRENERÓW TENISA 2022

 

Po latach przerwy Polskie Stowarzyszenie Trenerów Tenisa (PSTT) pod patronatem i przy wsparciu Polskiego Związku Tenisowego wznawia rozgrywki o MP Trenerów i Instruktorów tenisa.

Turniej w randze MP da szansę na rywalizację kobietom i mężczyznom w singlach, deblach oraz mikstach z podziałem na kategorie wiekowe.

 

Turniej rozegramy w Gdyni, na przepięknej skarpie tuż nad brzegiem Bałtyku. Gospodarz oddaje do naszej dyspozycji 10 kortów, co pozwoli na sprawne przeprowadzenie turnieju.

 

W trakcie Mistrzostw poprowadzone zostaną warsztaty szkoleniowe, w których udział gwarantuje uzyskanie uprawnień do licencji PZT na rok 2023 zgonie z regulaminem PZT w tym zakresie.

Warsztaty poprowadzą doskonali wykładowcy – Trenerzy Klasy Mistrzowskiej: Adam Królak, Jerzy Zieliński, Radosław Szymanik, Wojciech Andrzejewski oraz przedstawiciele: Krzysztof Guzowski TEAM oraz Paweł Habrat TEAM.

 

Gościem specjalnym Mistrzostw będzie Wojciech Fibak, który potwierdził swój udział w panelu dyskusyjnym z Uczestnikami.

 

Oficjalna kolacja dla wszystkich Uczestników turnieju oraz Gości będzie doskonałą okazją do rozmów i wymiany poglądów naszego trenerskiego środowiska.

 

Dodatkową atrakcją będzie wystawa oraz dyskusja poświęcona historii i kulturze tenisa. Spotkanie to poprowadzą członkowie Komisji Historycznej działającej przy PSTT.

 

Będzie ambitnie, intensywnie, ale też bardzo miło w wartościowym tenisowym towarzystwie.

 

Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i udziału w turnieju.

Zgłoszenia pod tym linkiem: https://portal.pzt.pl/TournamentResults.aspx?CategoryID=AIS&TournamentID=CF8B4D92-6F13-4EFE-94C8-0AB703398713