Zverev: Mam numer Agassiego i jeśli potrzebuję porady, zwracam się do niego

/ Dominika Opala , źródło: www.tennisworldusa.org /własne, foto: AFP

Alexander Zverev był w dzieciństwie wielkim fanem Andre Agassiego. Niemiec przyznał, że do dzisiaj ma kontakt z byłym liderem rankingu i jeśli potrzebuje porady, to zwraca się do Amerykanina. 

Alexander Zverev przyznał w rozmowie z niemiecką prasą, że w dzieciństwie śledził karierę Andre Agassiego – Zawsze byłem jego wielkim fanem i nosiłem ubrania w stylu pirata tak, jak on – wyznał hamburczyk. Niemiec miał też okazję trenować z Amerykaninem przez krótki czas kilka lat temu i nadal utrzymuje kontakt z ośmiokrotnym mistrzem wielkoszlemowym – Mam jego numer i jeśli potrzebuję rady, to zwracam się do niego – przyznał aktualnie siódmy tenisista na świecie.

Agassi, który obecnie mieszka w Las Vegas z żoną i dziećmi, skończył w środę 50. lat – Życzę mu wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że przed nim kolejne 50 lat – złożył życzenia Zverev.

Amerykańska legenda tenisa na pewno ma do przekazania wiele dobrych rad. Skorzystali z nich już m.in. Novak Dżoković czy Grigor Dimitrow. Agassi, poza wygraniem ośmiu szlemów, zdobył też złoty medal olimpijski w 1996 roku i był finalistą w siedmiu innych Wielkich Szlemach.