Magazyny Tenisklub dostępne na naszym portalu

/ Szymon Adamski , źródło: własne, foto: Tenisklub

Zapewne zdążyliście zauważyć, że nasz portal przeszedł ostatnio remont. Jedną z głównych zmian jest dostępność do magazynów ,,Tenisklub” oraz poszczególnych artykułów. Wyjaśnimy pokrótce, w jaki sposób możecie uzyskać do nich dostęp. 

Jeśli wejdziecie na stronę główną portalu, w prawym górnym rogu ukaże wam się zakładka ,,MAGAZYN TENISKLUB”. Wystarczy kliknąć, a przeniesiecie się do naszej tenisowej czytelni. Znajdziecie w niej chociażby najnowszy numer naszego magazynu.

To jednak nie wszystko. Do woli możecie przeglądać wszystkie nasze magazyny począwszy od numeru 65. Biorąc pod uwagę, że obecnie pracujemy nad 119 wydaniem, jest tego całkiem sporo. Znajdziecie w nich nie tylko relacje z największych światowych i polskich turniejów, ale również wywiady z gwiazdami tenisa czy pochłaniające reportaże i felietony. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Samo spojrzenie na stare okładki przynosi zresztą już sporo frajdy.

Ponadto, w dziale publicystyka znajdziecie dwa najważniejsze artykuły z ostatniego numeru Tenisklubu. ,,Na rozstaju dróg” to analiza sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się Iga Świątek. Jej współpracy z agencją Warsaw Sports Group oraz kontraktów sponsorskich. Z kolei ,,Polskie gwiazdy w światowej konstelacji” to tekst poświęcony naszym tenisistom, którzy potrafili dotrzeć do czołowej setki rankingu ATP.