Nowa miłość Sabalenki?

Maria Kuźniar , foto: AFP

Maria Kuźniar

Wszystko wskazuje na to, że Aryna Sabalenka nie jest już singielką. Niedawne nagranie z Madrytu może sugerować, że tenisistka spotyka się z biznesmenem Georgiosem Frangulisem. Brazylijczyk wspierał też Białorusinkę podczas imprezy WTA w Madrycie.

Podczas ceremonii otwarcia turnieju w Madrycie Sabalenka pojawiła się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Okazało się, że jest nim Georgios Frangulis, założyciel Oakberry Z marką od niedawna współpracuje Białorusinka. O ile wspólne pojawienie się na imprezie Białorusinki i brazylijskiego biznesmena niekoniecznie musi dziwić, to uwagę przykuły czułe gesty wymieniane przez parę. To o tyle zaskakujące, że minął nieco ponad miesiąc od tragicznej śmierci długoletniego partnera Aryny – Konstantina Kołcowa. Choć w chwili jego śmierci nie byli już parą, prosiła fanów o uszanowanie żałoby, zaznaczała też, że ma złamane serce.

Plotki o nowym związku są tym gorętsze, że Frangulis jest żonaty. W mediach społecznościowych pojawił się zrzut ekranu rozmowy, którą jeden z użytkowników portalu X odbył z żoną Frangulisa.

Ta przyznała, że romans biznesmena z Białorusinką rozpoczął się już podczas Indian Wells, a ona sama planuje w związku z tym rozwieść się z mężem.  ​​Zarzuty o rozbicie przez Sabalenkę małżeństwa pojawiły się również w kontekście Kołcowa. Choć publicznie pokazali się razem już po rozwodzie Rosjanina, to jego była żona o rozstanie obwiniała jednoznacznie tenisistkę.

Ani Sabalenka, ani Frangulis nie odnieśli się do plotek, te jednak są coraz silniejsze, zwłaszcza że Brazylijczyk żywiołowo kibicował Arynie podczas jej finałowego starcia z Igą w Madrycie.